menu back Ana sayfa Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
Alt Menü 2

Banner Tap
Banner Kalite

Hakkımızda

Kesintisiz hizmet, müşteri memnuniyeti, en iyi kalite

Bu sitemizle birlikte

MICRON, CAMELION, LEXUS, STARTIGHT

Gibi iddialı ürün portföyümüzü ve zengin ürün çeşitlerimizi,

sizlerin hizmetine sunmaktan

onur duyarız.

 

          Firmamız ESETAŞ ELEKTRONİK Saat Endüstri ve Ticaret Anonim Şirketini 1987 yılında kurup faaliyetlerimize başladık. Ülkemizde daha önce üretilmemiş LCD masa saati LCD kol saati ve LCD cep hesap makinası ürettik. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek, faaliyetlerimize başladık.

 

         20 yılı aşkın süredir faaliyette olan firmamız hızla ilerlemekte ve yeni teknolojileri takip edip kendini her geçen gün geliştirmektedir.

 

          Firmamız önceleri promosyon ve saat sektörlerinde imalat ağırlıklı olarak faaliyetlerini sürdürmeye başlamış. Bu amaçla müşteri memnuniyetini de her zamanki gibi ön planda tutmuş ve promosyon sektöründe sektör birliği olan PROMOTÜRKün kuruluşundan itibaren de üyesi olmuştur. Promosyon sektöründeki şu anki faaliyetlerini özel sipariş ithal ürünlerde odaklandırmıştır.

        Şirketimiz daha sonraları müşteri tercihleri ve istekleri doğrultusunda kendisini lüks hırdavat sektörünün ihtiyaç ürünleri doğrultusunda MICRON markalı olarak (tescilli marka) Pil - Şarjlı Fener - El Feneri ve LEDli Fener ve Işıldak grubu olarak çeşitli boyutta ürün ithal ederek müşterilerine sunmuştur. Ana ilkemiz kaliteli ürün olması itibari ile diğer dünya ülkelerinde de satışı yapılmakta olan CAMELION markalı pilleri ve CAMELION markalı hızlı şarj cihazlarının TÜRKİYE dağıtım ve satışını da üstlenmiş ve tüketicilerimize sunmuştur. Ürün gamımızda LEXUS markalı muhtelif SPOT FENERLER ( Şarjlı ve Pilli) STARTIGHT Marka ( Tescilli marka) Japon yapıştırıcısı bulunmakla beraber, sektörel çeşitliliklerde Hijyen temizlik sektörüne hitap eden ürünlerde hem üretim hem de ithal ürün olarak portföyümüzde bulunmaktadır. Bu ürünlerimizden bazıları, sensörlü havlu makinası, sensörlü sıvı sabunluk, koku püskürtme makinası ve koku çeşitleridir.

    Gelişen dünyamızda insan sağlığı ve çevreye olan duyarlılığın artması itibari ile şirketimizde ithal etmekte olduğumuz ürünlerin geri toplanması ve kazanımı için ülkemizde faaliyette olan TAP (Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği İktisadi İşletmesi) ÇEVKO (Çevre Koruma ve Ambalaj Artıkları Değerlendirme Vakfı İktisadi İşletmesi) AKÜDER ( Akümülatör ve Geri Kazanım Sanayicileri Derneği) kuruluşlarının üyesi olup yükümlülüklerinin bilincindedir.

   Şirketimiz ayrıca ithal etmiş olduğu ürünlerinin sanayi bakanlığı onaylı Garanti Belgesi ile satışa sunmakta, satış sonrası hizmeti ile de müşterilerine  (Nihai Tüketici) TSE belgesi merkez servis olmak kaydıyla ülkemizde bölgesel servis ağları ile de hizmet vermektedir. Bu çalışma disiplini içerisinde en yeni ürünlerini tüm toptancı ve perakendecilerimiz siz saygıdeğer müşterilerine sunum yapabilme gayreti ile yurt dışı fuarları her yıl üç yada dört defa ziyaret etmekte ve bu yenilikleri de sizlerle paylaşmak amaçlı ülkemizde en az iki fuara katılmaktadır.

  Bu çalışma düzenimiz ve siz saygıdeğer müşterilerimizin bize vermiş olduğu; destek, güvenle daima ürün kalite ve çeşidimizi arttırmayı hedefliyoruz. Şirketimiz ; 200 toptancı ve 800 perakendeci müşteri ile ticaretini sürdürmektedir.

 

Saygılarımızla

 

 
Site Güvenliği | Garanti koşulları | Teslimat / Sevkiyat | İade Kuralları | Arıza Bildirim / Takip | İnsan Kaynakları | Bayilik Başvurusu | Havale bildirim formu 
Esetas Elektronik
Banka Seçenekleri

e-ticaret neticaret elektronik ticaret